Vánoce v Žehušicích

Termín výstavy: od 21.listopadu 2020.

AKTUÁLNÍ INFORMACE A FOTOGRAFIE Z PŘÍPRAVY SLEDUJTE NA NAŠEM FACEBOOKU

Prodej vánočních dekorací, aranžmá a vánočních stromků (většina z vlastní plantáže) až do 24. prosince.

VÁNOČNÍ TRENDY 2018

VÁNOČNÍ INSPIRACE

Jako každým rokem, i letos si pro vás světoví designéři a floristi připravili několik nápadů, jak zkrášlit vaše vánoční domovy. Nechte se tedy inspirovat!

Arktická krajina

Zasněžená krajina v paprscích slunce. Stříbrné i zlaté odlesky, skleněné krápníky, bílá kožešina nebo peří. Představte si ledního medvěda, který se právě vynořil z horské bystřiny. Bílý kožich se leskne kapičkami vody, které září jako malé diamanty. Ledová pláň nazlátle jiskří, když se do ní opřou paprsky slunce. Nebo je ledově stříbrná, když na ni dopadne měsíční světlo. Nejúžasnější trend letošního roku. Luxusní a přesto strohý. Nadčasový.

Lipový čaj

Stejně jako se lipový čaj vkrádá před vánoci na náš noční stolek, podobně pomalu se do našich příbytků plíží i barva lipového listí. Zvláštní zelenošedá barva si doslova podmaňuje vánoce. Tóny lipového listí jsou vysoce elegantní a vypadají perfektně v kombinaci s ostatními zelenými odstíny, ale také s cínově šedou nebo šampaňsky nazlátlou. Krásně vypadá i v kombinaci se stříbřitě bílou.

Dědictví po tetě

Přestavte si pokoj staré tetičky, přeplněný nábytkem, suvenýry z dovolených, dečkami, ale i překrásnými starožitnými šperky, ukrytými na dně zásuvky. Interpretujeme zde řemeslné dovednosti různých kultur, etnické a folklórní motivy, syté zemité barvy jako hořčicová, oranžová, vínová, smaragdově zelená, případně tyrkysově modrá. Vše rámuje zvláštní patina – zašlé stříbro, matné zlato, měď…

Vánoční romantika

Klasické vánoce našich předků a nezapomenutelná kombinace zelené a červené. Borovicové a smrkové jehličí, rustikální doplňky, perníčky, slámové ozdoby, červené lněné a bavlněné textilie.. Nově vše propojeno jemnými tóny zlatavé barvy. Typické vánoce, jen v trošku modernějším kabátku.

Všechny letošní „žhavé novinky“ si můžete prohlédnout na naší domácí výstavě „VÁNOCE v ŽEHUŠICÍCH“, která bude probíhat od 24. listopadu 2018 v zahradnictví Hraňo v Žehušicích.

Adventní věnce

Vánoční svícny

Štědrovečerní aranžmá

Možnost individuálních objednávek nebo výběru přímo na prodejně (cca 7 dní před štědrým dnem).