Návrhy rodinných zahrad

Trendem posledních let je přeměna užitkových zahrad na reprezentační a relaxační plochy. Firma Hraňo Vám nabízí služby několika zahradních architektů, včetně služeb autorizovaného architekta v oboru zahradní a krajinářské tvorby.

Jak vlastně probíhá přeměna užitkové zahrady nebo staveniště na okrasnou zahradu s relaxačními prvky? Kontaktujte nás a my si s Vámi dohodneme schůzku přímo na Vašem pozemku. Tam nás seznámíte se svými představami, my je odborně posoudíme a na základě těchto „vstupních dat“ zpracujeme návrh úpravy pozemku. Následná schůzka s prezentací projektu a ukázkou rostlinného materiálu probíhá v prostorách naší firmy. Tuto variantu volíme právě z důvodu ukázky rostlinného materiálu. Současně Vás provedeme zahradami, kde uvidíte jednotlivá vývojová stádia rostlin a budete mít tak lepší představu o vývoji Vaší zahrady.

Po této konzultaci a případných úpravách je projekt připraven k realizaci. Samozřejmě jsme schopni Vám nabídnout i kompletní realizaci projektu. V tomto případě je zpracování návrhu zahrady poskytováno zdarma.

Firma Hraňo nabízí realizace i Vámi dodaných projektů.