Tématické výstavy

V květinovém studiu naší firmy pro Vás připravujeme již od roku 2002 pravidelné tématické výstavy.

Přicházející jaro přivítejte společně s námi prostřednictvím Jaro v Žehušicích. Naleznete zde nejen inspiraci pro nadcházející svátky, ale i mnoho drobností pro potěchu oka či ducha.

V průběhu května je pro Vás připravena Svatební výstava. Je určena nejen nevěstám, ale všem, kteří mají rádi atmosféru blížící se svatby, jsou rádi připraveni na budoucnost nebo naopak chtějí zavzpomínat na minulost. Svatební výstavu připravujeme 1x za 2 roky.

Začátek podzimu s námi zahajte Dnem otevřených dveří. Je pro Vás připraven vždy počátkem října. Ke zhlédnutí jsou připraveny veškeré pěstební plochy doplněné ukázkou profesionální zahradnické techniky. Den otevřených dveří střídá Svatební výstavu a uskutečňuje se taktéž 1x za 2 roky.

Týden před první adventní nedělí Vás zveme na tradiční Vánoce v Žehušicích. Ukážeme Vám nové trendy ve vánoční floristice, nabídneme inspiraci, jak svátečně vyzdobit interiér i exteriér Vašeho domu či bytu, poskytneme nezbytné pomůcky pro Vaši tvorbu a pevně věříme, že Vás naladíme do vánoční pohody.