Automatické závlahové systémy

V našich zeměpisných podmínkách není závlahový systém nutností, ale kdo z Vás by si nepřál mít krásný, svěže zelený trávník po celý rok? Zejména v období letního sucha je nedostatek vláhy palčivým problémem. Řešením je instalace automatických závlahových systémů, které Vám ušetří nejen hodiny manuálního zalévání, ale i spotřebu vody. Automatické závlahové systémy zajistí pravidelné a dostatečné zásobování výsadeb vodou a to i v závislosti na proměnlivých klimatických podmínkách. Tím je o zahradu postaráno i v době Vaší nepřítomnosti.

Automatické závlahové systémy bývají zpravidla naprogramovány na noční chod, takže během dne nepůsobí rušivě a umožňují Vám komfortní pobyt na zahradě. Navíc jsou vybaveny výsuvnými postřikovači, které nepřekážejí při údržbě a nenarušují estetiku Vaší zahrady.

V současnosti pracujeme se sortimentem americké firmy Hunter, která zaručuje optimální kombinaci kvality a ceny.

Automatické závlahové systémy nejsou jen doménou nově zakládaných zahrad. Lze je realizovat i v již založených objektech.

Dle požadavků zákazníka zprostředkujeme vyvrtání studny a osazení čerpadla.

Máte-li zájem o podrobnější informace, ukázky námi realizovaných závlahových systémů a o cenové kalkulace, kontaktujte nás nebo nás navštivte v naší prodejně, kde Vám poskytneme veškeré informace vztahující se k dané problematice.