Květinové studio

Hlavní náplní práce květinového studia je příprava květinových dekorací k různým příležitostem (např. svatební, smuteční nebo dárková vazba). Našim cílem je seznámit zákazníky s nejnovějšími trendy ve světové floristice. Nabízíme též služby lektorky floristiky a tématicky zaměřené pracovní floristické semináře. Naše studio je držitelem certifikátu DFA – Dutch Florist Arrangement – mezinárodně uznávaného diplomu opravňujícího držitele zvyšovat kvalifikaci floristů i ostatní veřejnosti v oboru aranžování a vazby květin. Diplom je vydáván pod záštitou VBW nizozemského svazu floristů ve spolupráci s Groenhorst College Ede, Holand.

V květinovém studiu nabízíme široký výběr bytové i exteriérové keramiky, bytových doplňků a dárkových předmětů. K dispozici je i široká škála floristických a dekoračních potřeb.

Nabízíme také profesionální zahradnické nářadí a pomůcky, poradíme při výběru speciálních substrátů a hnojiv. K dispozici máte i rozsáhlou nabídku chemických ochranných prostředků, s jejichž výběrem a aplikací Vám pomohou naši pracovníci.

Na prodejně je možné platit běžnými typy platebních karet.

VISA VISA Electron Maestro MasterCard American express Diners club